O mně

Vítám Vás na svých webových stránkách www.autogramyredhead.cz, které jsou věnovány mému největšímu koníčku, a to sbírání podpisů známých osobností. Moje přezdívka je Redhead, ale jmenuju se Jana.

Sbírání autogramů se věnuju už spoustu let a v poslední době především osobně. Dopisy osobnostem už téměř nepíšu. Za ta léta jsem poznala hodně dalších sběratelů a sběratelek autogramů a získala tak nové přátele. Pravidelně jezdím na filmový festival do Karlových Varů, který je rájem pro nás sběratele :-). Dvakrát jsem s kamarádkou navštívila také Mezinárodní filmový festival v italských Benátkách a byl to opravdu nezapomenutelný zážitek a také se nám podařilo získat úžasné podpisy od světoznámých hvězd. Občas s kamarádkami sběratelkami navštívíme Londýn a tam sbíráme podpisy před nebo po divadelních představeních.

Budu ráda, pokud moje stránky budete navštěvovat pravidelně a snad se Vám tu bude líbit. Pokud se mě chcete ohledně sbírání autogramů na něco zeptat, kontaktujte mne na mailu janaeg@seznam.cz

5 komentářů u „O mně“

  1. Dobrý den.Chtel bych se zeptat jak jste sehnala autog.Policie Modrava? Nemáte případně nějaký autogram na výměnu nebo prodej? Děkuji za odpověď Konečný L

    1. Zdravím. Získala jsem je kdysi na Dni s Novou (tedy při osobním setkání), bohužel víc jich nemám. Zkuste napsat na dopisové odd. TV Nova, třeba nějaké mají k dispozici. Jana.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *